Dlaczego drewniane obrączki? Jak wyglądają? Czy warto? Ślub w lesie oraz spontaniczny klip ślubny.

Mój Mąż pewnego dnia zadzwonił do mnie  „Myślałem o drewnianych obrączkach. Myślisz, że są takie?”.
Pomysł wydał mi się niezły, kocham las, drewno, ale w obrączkach oczekiwałabym raczej złota niż drewna. Nie wiedziałam nawet czy takie obrączki istnieją. Od razu zadzwoniłam do mojej koleżanki Marii Bielak, Tata Marysi od lat tworzy nietypowe obrączki i pierścionki w swojej pracowni Inne Obrączki. Jak się okazało Pan Andrzej Bielak niejedne drewniane obrączki już stworzył. Na dodatek możliwy jest kompromis między moim pragnieniem blasku 🙂 i naturalnym drewnem.
Moja obrączka oprócz drewna i złota błyszczy zielonym brylantem. Jest piękniejsza niż sobie wyobrażałam.
Podczas spotkania przy doborze obrączek dowiedzieliśmy się jakie są plusy i minusy tego typu biżuterii.
Przygotowano nam próbne obrączki, które mogliśmy ponosić by upewnić się czy na pewno dobrze się w nich będziemy czuć. Mieliśmy czas na ostateczne podjęcie decyzji, okazało się, że są dla nas idealne. Cieszę się, że tej decyzji nie podjęliśmy pochopnie, dziękuję Marysiu. Masz świetnego Tatę! A Tata Córkę.

drewniane obrączki
Jak z trwałością? Noszę obrączkę ponad 3 miesiące prawie cały czas, uważam jedynie na detergenty. Drewno użyte do obrączek jest jednym z najtwardszych na świecie. Nic się z nią nie dzieje. Wciąż jesteśmy nimi zachwyceni.
Czy warto zdecydować się na nietypowe obrączki? Warto, jeśli są Wasze oczekiwania i marzenia. A marzenia warto spełniać!
Tutaj na stronie inneobraczki.pl znajdziecie inne nietypowe obrączki i pierścionki autorstwa Andrzeja Bielaka.
Jeśli masz nietypowy pomysł na swoje pierścienie miłości, nie zastanawiaj się.

ewa zakrzewska
To już trzeci i ostatni post ślubny.
Jeśli szykujesz się do ślubu powiem Ci coś. Niech to nie będzie ślub z pinteresta. Nie spinajcie pośladków, zróbcie to po swojemu, czerpiąc inspiracje dopasowujcie je do siebie i Waszych charakterów. Jeśli jesteś urodzoną Księżniczką, idź w tą stronę. Niech to będzie ślub z bajki, Twojej bajki. Wianki są modne, ale czy to jesteś Ty? Zasługujesz na pełną blichtru tiarę!
A może jesteś niepoprawną romantyczką, kochasz przyrodę? Porzuć zimne mury i pomyśl o ślubie w klimacie boho.
Idź za głosem serca, nie mody. I tak wiele Cię zaskoczy, zmieni w trakcie przygotowań. Nie ważne, bo i tak będzie pięknie!
U mnie było tak… Nigdzie nie wyjeżdżaliśmy, nie szykowałyśmy się godzinami. Klip ślubny powstał bardzo spontanicznie, dzięki cudownym ludziom, którzy byli z nami i są zawsze gdy ich potrzebujemy.
Wszystko działo się w moim ukochanym Marózku.
Ewa spod Olsztynka spełnia marzenia, po swojemu.

Więcej o Leśnym Ślubie przeczytasz  tutaj i tutaj  

ewokracja

ewa zakrzewska

Suknia Ślubna- Atelier moja Mama
Suknia ombre- Asos
Obrączki Andrzej Bialak Inne Obrączki