Zbliża się jesień, już niedługo będziemy musiały zaopatrzyć się w jesienne płaszcze. A może szary? Zawsze modny i uniwersalny- połączysz go z wieloma kolorami i założysz na wiele okazji. Powiem Ci gdzie znajdziesz go w rozmiarach +size.

dsc_0573

Wybrałam się na niespodziewane zakupy w przerwie między kursami Olsztyn-Warszawa-Olsztyn. Odwiedziłam Marks&Spencer, H&M i Parfois i od razu znalazłam coś dla siebie. Szary płaszcz- szalenie uniwersalny, kolorowa spódnica- wspaniałe kolory i grzeczny sweterek od razu trafiły do mojej szafy. Jesień nie musi być nudna. Jeśli decydujesz się na szarości połącz je z kolorami. Niech nie wieje nudą!

dsc_0444

Lubię spódnice zapinane w talii. Ta jednak sprawiła mi nieco kłopotów 🙂 Moim zdaniem 5 cm niżej wyglądała by lepiej i pozwoliła zachować lepsze proporcje. Jednak nie układała się wtedy jak należy. W takich wypadkach polecam kontrastowy pasek.
Spódnice z wysokim stanem są kobiece, jednak ryzykowne. Klepsydry o krótkim tułowiu powinny ich unikać. Natomiast szalenie wydłużają nogi 🙂

dsc_0565

dsc_0422

Jeśli szukasz płaszcza zobacz moje propozycje. Znalazłam płaszcze plus size o ponad 200zł tańsze od mojego z M&S! Pod zdjęciem znajdziesz linki do sklepów.

untitled-design-34
Płaszcz w pepitkę | Szary płaszcz, wełniany z szerokim kołnierzem | Jasny szary płaszcz

Zdjęcia Agnieszka Skowrońska
Płaszcz i sweter Marks&Spencer
Spódnica H&M
Torebka Parfois